Slovo „Bescheidenheet“ pochází z lucemburštiny a znamená skromnost. Nicméně by bylo obtížné označit toto dílo za skromné, bereme-li v úvahu jeho barevnost a linie vytvořené technikou grattage.
Na plátně dominují široké, pastózní tahy v bordó-fialových odstínech, překrývající se stejně pastózními tahy ve vřesově-fialových tónech, vše na pozadí růžovo-fialových, smaragdově-zelených a mátových barev, zakončených jasně žlutými akcenty.
Skrze toto umělecké dílo autor přivádí naše myšlenky k ideji falešné skromnosti. Lucembursko a jeho obyvatelé mají mnoho důvodů k hrdosti, i když se jejich historie nese ve znamení mnoha zvratů, světových válek, které se odehrávaly přímo na jejich území a neustálého zmenšování jejich území. Přes všechny tyto nástrahy Lucemburčané dokázali vytvořit úspěšnou a prosperující společnost, hovořící třemi jazyky.
Specifickým podpisem každého obrazu z konceptu "Mapy šťastných zemí" je záznam o ploše dané země, což vyvolává otázku, jak důležitý je v 21. století element území? Plocha Lucemburska je 2 586 čtverečních kilometrů. S tímto uměleckým dílem autor vysílá vzkaz, aby se lidé, bez ohledu na své úspěchy, bohatství a společenské postavení, snažili být skromní a pokorní.